Maszyny arrow Maszyny Budowlane arrow Sandvik Rammer arrow Wysięgniki hydrauliczne 

Wysięgniki hydrauliczne

Młot hydrauliczny zamontowany na wysięgniku hydraulicznym nad kruszarką szczękową służy do kruszenia nadgabarytów blokujących kruszarkę i powodujących niezaplanowane przestoje jak również zwiększa wydajność kruszarki średnio o 20%. Operator kruszarki udrażnia młotem blokującą się nadawę na podawaczu i już tam ma możliwość skruszenia nadgabarytu, i udrożnienia przepływu nadawy zapewniając osiągnięcie maksymalnej wydajności kruszarki szczękowej.

Typowe aplikacje to montaż wysięgnika nad kruszarką szczękową stacjonarną lub mobilną lub montaż nad kratą w kopaniach podziemnych. 

Zwiększ produkcję o 20%! udrożnienie komory kruszącej bez młota trwa czasami do 2 godzin! z młotem 10 do 15 minut!

Czyszczenie podawacza - nie ma łatwiejszego sposobu - użyj młota ze specjalnym grotem do oczyszczenia podawacza i kosza zasypowego z zalegającego materiału lub gliny. 

Poniżej lista referencyjna dostarczonych młotów Rammer z wysięgnikiem 

więcej ... Rammer - Historia sukcesu

 

  

Dodaj do zapytania:

Powered by Sigsiu.NET

Copyright © 2007-2009 Biuro Handlowe Ruda Trading International - wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: Reverselogic