Maszyny budowlane Vermeer

Mechaniczne urabianie spągu urządzeniem Vermeer Terrain Leveler

Maszyny budowlane Vermeer

Koparki łańcuchowe

Prowadzone koparki łańcuchowe Vermeer są popularne i wydajne. Przeznaczone dla firm układających w gruncie kable, podziemne linie telefoniczne, kanalizację światłowodową, gazociągi i rurociągi. Nadają się także do instalacji nawadniania ogrodów, pól golfowych oraz wykopów pod linie drenażowe.

Samojezdne koparki łańcuchowe

Koparki łańcuchowe samojezdne Vermeer zaprojektowano do czystych wykopów o płaskim, równym dnie. Opcje obejmują podwozie kołowe i gąsienicowe, centralnie montowany oraz przesuwny organ kopiący, przeciwwagę lub koparkę podsiębierną oraz lemiesz do zasypywania wykopu. Łańcuch kopie do 1,8 m głębokości i 45 cm szerokości w każdym gruncie.

Gąsienicowe koparki łańcuchowe

Gąsienicowe koparki łańcuchowe Vermeer mają dużą moc, sprawdzoną konstrukcję i systemy monitorujące TEC® Plus. Kopią do 5,5 m głębokości i 122 cm szerokości.

Pługoukładacze

Pługoukładacze Vermeer układają rury, kable i kanalizację światłowodową na długich dystansach przy minimalnym naruszeniu gruntu. Ich konstrukcja, moc mechaniczna oraz system kontroli pracy pozwalają utrzymać wysoki poziom wykonania.

Koła tnące

Koła tnące Vermeer to doskonały osprzęt do koparek łańcuchowych Vermeer. Zaprojektowane do liniowych cięć, dają czystą, prostą szczelinę o pionowych ściankach do układania kabli, peszli i kanalizacji światłowodowej w drogach lokalnych, krajowych i autostradach.

Skidsteer

Skidsteer Vermeer daje wiele możliwości prac w ograniczonych przestrzeniach. Intuicyjne sterowanie joystickiem oraz opcje bezpieczeństwa umożliwiają bezstresową i wydajną pracę.

Kafar Vermeer

Kafar Vermeer wbija pale, profile i słupy, używane do budowy farm solarnych. Laserowy system dba o odpowiednie rozstawienie i zagłębienie wbijanych profili.

Terrain Leveler TL1655

Terrain Leveler TL1655, ważący 180 ton, ma dwa potężne silniki o mocy 447 kW każdy. Dzięki większej masie i mocy TL1655 może urabiać jeszcze twardszą skałę. Pierwsza maszyna pracuje od kilku miesięcy, a dziewięć kolejnych zamówiono w Australii.

Zastosowania

Technologia mechanicznego urabiania skał jest idealna dla kopalń dolomitu, cementowni i zakładów wapienniczych. Pozwala to na uzyskanie wysokiej wydajności przy niskim koszcie uzyskania tony materiału.

Główne zalety

  • Eliminujemy wiercenie i strzelanie, ciężkie koparki do załadunku materiału oraz ciężkie wozidła do transportu.
  • Po zebraniu materiału ładowarkami otrzymujemy równe podłoże.
  • Produkt 0-300 mm jest bardziej kubiczny niż po strzelaniu i kruszarce szczękowej.
  • Materiał może być transportowany zwykłymi wywrotkami bezpośrednio na drugi stopień kruszenia.
  • Mobilne kruszarki stożkowe lub udarowe mogą bezpośrednio produkować mieszanki lub grysy.

Koszty

Zużycie paliwa waha się w granicach 100 l/h. Zużycie zębów skrawających to 2-4 sztuk na godzinę pracy. Koszty eksploatacyjne wynoszą około 1 EUR na tonę produktu.

Zobacz również

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm: