Kaiser 1
Kaiser 2
Kaiser 3
Kaiser 4
Kaiser 5
Kaiser 6
Kaiser 7

Koparka krocząca Kaiser - aplikacje i możliwości

Kaiser - Koparki do zadań specjalnych

Kaiser-koparka-kroczaca-S3-4Rynek maszyn budowlanych na świecie jest od wielu lat określony, zwłaszcza jeśli chodzi o koparki. Maszyny na gąsienicach, maszyny na kołach to standard praktycznie w każdej firmie świadczącej usługi w szerokim znaczeniu słowa budowlane. Synonimem maszyny budowlanej od wielu lat jest koparko-ładowarka, jako maszyna na wszech miar uniwersalna. Duża konkurencja na rynku budowlanym coraz częściej zmusza do specjalizacji, szukania odpowiedniej niszy, dzięki której można funkcjonować na tym rynku jako specjalista. Coraz trudniej firmom ogólno budowlanym sprostać wyzwaniom stawianym przez potrzeby rynku. Pozytywnym trendem, zauważalnym od kilku lat jest powstawanie firm specjalizujących się w danej dziedzinie budowlanej. Biuro Handlowe RUDA od początku swojego istnienia było dostawcą maszyn specjalistycznych, od najlepszych światowych producentów. Od roku 2010 jesteśmy przedstawicielem firmy KAISER AG w Polsce, producenta maszyn jezdno-kroczących.

Kaiser-koparka-kroczaca-S2-cross-3Maszyny tego segmentu otwierają zupełnie nowe horyzonty prac, które do tej pory albo nie były brane pod uwagę firm budowlanych ze względu na trudne warunki pracy, bądź potrzebę użycia większej ilości maszyn, co z kolei znacząco obniża zyski z tytułu wykonanej pracy. Firma KAISER z siedzibą w Liechtensteinie od wielu lat dostarcza maszyny pokonujące te bariery.

Koparki kroczące KAISER to rozwiązanie wszędzie tam gdzie praca tradycyjnym sprzętem budowlanym wymaga przygotowania terenu, bądź poruszanie się w tym terenie jest praktycznie niemożliwe. Począwszy od prac melioracyjnych, przy korycie rzeki a na terenach górzystych, leśnych kończąc, koparki KAISER doskonale sprawdzają się, ograniczając ilość niezbędnego sprzętu do jednego operatora i jednej maszyny. Zmienna geometria zawieszenia koparek KAISER pozwala im Kaiser-ratrak-4dostosować się do terenu w którym pracują i muszą się poruszać, co w zasadzie eliminuje wszystkie inne maszyny. Solidna konstrukcja i materiały użyte do produkcji zapewniają najwyższą wydajność przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacyjnych. Maszyny KAISER występują w kilku wersjach podwozia. Od maszyn z łapami wysuwanymi teleskopowo Kaiser S1, Kaiser S2,do pracy na skarpach, stromych zboczach, poprzez maszyny z napędem na cztery koła takie jak Kaiser S2 4x4 i S2 4x4 cross do prac w leśnictwie, terenie górzystym lub rzecznym, po maszyny Kaiser S2 GATOR do prac w środowisku wodnym i bagnistym. Rozwiązanie tego typu, zapewnia maksymalną stabilność tych maszyn w każdym terenie.

 

Wielofunkcyjna koparka Kaiser to urządzenie, które w zależności od zastosowanego osprzętu sprawdza się w wielu ciekawych aplikacjach.

 

Kaiser-specjalne-2Budowa wyciągów narciarskich, prace w mocno pochyłym terenie, montaż zabezpieczeń lawinowych, czyszczenie kanałów, praca w bagnistym, trudno dostępnym terenie, czyszczenie koryta rwącego strumienia oraz każda aplikacja, gdzie zwykła koparka się nie dostanie.

 

Kaiser jest stworzony do pracy w takich warunkach. Jedyną granicą jest ... wyobraźnia operatora.

 

Różne osprzęty montowane na wysięgniku zamieniają koparkę kroczącą Kaiser w urządzenie wielofunkcyjne, które w trudno dostępnym terenie może wykonywać prace przewidziane dla wysoce specjalistycznych urządzeń.

 

Wiertnica do skał czy harvester i kosiarka to tylko przykłady zastosowań, gdzie znów nasza wyobraźnia jest ograniczeniem możliwości stawianych Kaiserowi.

 

 

 EXTREME

Dla Kaisera nie ma rzeczy niemożliwych. Praca pod wodą? - OK! Kaiser-specjalne-1

 

Bazując na podwoziu Kaiser S1 firma Kaiser dostarczyła urządzenie ROTC™.

Kaiser-specjalne-4Jest to nośnik osprzętu który może pracować do 4000m pod wodą. Nośnik został opracowany przez firmą Seabed AS i pracuje na statku ”Seabed Worker”.

Odzyskiwanie i usuwanie elementów leżących na dnie morskim przez kopanie, cięcie piłą diamentową, pobieranie próbek to typowe zadania podwodnej koparki Kaiser.  

 

 

Kontakt Dział Handlowy:

 

Piotr Gąsowski

+48 603 883 020

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

 

Copyright © BH Ruda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Polityka plików "cookies"