kobelco 1
kobelco 2
kobelco 3
kobelco 4
kobelco 5
kobelco 6
kobelco 7

Autoryzowany dystrybutor firmy Kobelco w Polsce

2000px-Kobelco logo.svgHistoria produkcji koparek firmy Kobelco sięga początku lat trzydziestych XX wieku. W 1930 roku, jako oddział Kobe Steel Ltd., wyprodukowała pierwszą japońską maszynę budowlaną: model 50K, czyli elektryczną koparkę naczyniową dla górnictwa. Od tego czasu Kobelco wyprodukowało ponad 100 000 koparek w tym wiele innowacyjnych produktów w zakresie maszyn budowlanych.

PRECYZYJNA RĘCZNA ROBOTA  – TAK SKŁADANE SĄ KOPARKI KOBELCO

kobelcojapan

 

W celu zapewnienia szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby, Kobelco Construction Machinery Japan – w skrócie KCMJ - stała się niezależnym podmiotem zależnym od Kobe Steel w 1999 roku. Działając niezależnie, KCMJ służy klientom, jako firma produkująca i specjalizująca się wyłącznie w maszynach budowlanych. KOBELCO, KCMJ zaangażowane jest w dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałą obsługę klientów, którzy oczekują od KOBELCO i jego dealerów dużo bliższych więzi niż z innymi firmami.

 Kobelco-SK135-lg m-16 44 58 985 5648d06 074

W 2002 roku firma Kobelco Construction Machinery Co. związało się na 10 lat z marką CNH sprzedając swoje produkty na terenie Europy w kolorach CNH. Firma Kobelco potrafi uważnie słuchać swoich klientów, aby móc określić, czego chcą i oczekują od urządzeń. Słuchając i obserwując, KCMJ jest w stanie sprostać potrzebom czasów i dostarczać produkty i usługi, które utrzymują najwyższe poziomy jakości.

W 2012 roku po trwającej 10 lat współpracy z CNH władze KCMJ zadecydowały o powołaniu nowego podmiotu. Tak powstał Kobelco Construction Machinery Europe – KCME. Europejska centrala została utworzona w Holandii w miejscowości Almere z magazynem części zamiennych i szybkozużywających się obejmujących 90% części zamiennych do koparek Kobelco. 

Po ponad 10 latach nieobecności i rozwiązania współpracy z Case New Holland, oryginalne „szafirowe” w całości produkowane w Japonii koparki Kobelco wracają na rynek europejski.

m-20 53 11 253 5646d03 239Kobelco oferuje na rynku europejskim koparki od 1 do 85 ton. Doskonała jakość tych maszyn w połączeniu z atrakcyjnymi cenami zakupu, a także najniższymi kosztami eksploatacji robi furorę w krajach europejskich. Od momentu powrotu w roku 2013 na rynek europejski Kobelco dostarczyło w zaledwie kilku krajach Europy zachodniej ponad 1800 koparek. Podstawowym zadaniem Kobelco jest zapewnienie satysfakcji klientów z produktów i usług, które mają wysoką wartość wewnętrzną.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie budowy maszyn, Kobelco nadal będzie koncentrować się na potrzebach użytkowników, mając na uwadze trzy kluczowe kierunki działania to jest: prostotę, szybkość i otwartość. Klienci mogą być pewni, że wszystkie uwagi dotyczące wyrobów Kobelco będą brane pod uwagę w procesie projektowania i produkcji maszyn.

Kobelco We Save You Fuel
Koparki gąsienicowe Kobelco charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, co przekłada się na żywotność elementów i dyspozycyjność oraz najniższe zużycie paliwa w branży. Hasło reklamowe „We Save You Fuel” czyli „Oszczędzamy Twoje Paliwo” zostało wielokrotnie udowodnione w bezpośrednich testach porównawczych z koparkami innych producentów. Należy także wspomnieć o innowacyjnym Systemie redukcji hałasu i zapylenia iNDr, a także o bardzo zawansowanej hydraulice.

Kontakt Dział Handlowy:

 

Janusz Widuch

+48 781 500 525

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sebastian Olesiński

+48 695 850 439

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Granek

+48 605 338 448

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paweł Kałęcki

+48 721 990 625

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

 

Copyright © BH Ruda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Polityka plików "cookies"