groeneveld
groeneveld1
groeneveld2

Groeneveld - automatyczne centralne smarowanie i systemy bezpiecznej pracy pojazdu

groeneveld-1groeneveld-1Oferujemy montaż i serwis systemów centralnego smarowania, regulatorów poziomu oleju oraz systemów bezpiecznego cofania na sprzedawanych przez nas maszynach.

Groeneveld oferuje trzy typy systemów smarowania smarami stałymi dla różnych kategorii pojazdów. Systemem najczęściej stosowanym w samochodach ciężarowych jest Single Line 0-Fett. W pojazdach pracujących w ekstremalnych warunkach stosowany jest często dwuprzewodowy system TWIN. Nowością jest kompaktowy CompAlube zaprojektowany z myślą o nowoczesnych pojazdach z mniejszą ilością punktów smarnych.

www.groeneveld.nl/pl

 

Twin, automatyczny system smarowania dla najtrudniejszych warunków pracy

twinSystem Twin został opracowany w szczególności do konserwacji sprzętu terenowego i zapewnia nieustanne pompowanie smaru pod stałym ciśnieniem najdalszych punktów smarowniczych maszyny niezależnie od warunków pogodowych. System Twin zapewnia dostęp smaru do wszystkich punktów smarowniczych. Ciśnienie powstające podczas procesu smarowania pozostaje w granicach norm gwarantując, że smar zachowuje swoje właściwości smarujące. System Twin jest systemem dostosowywanym do potrzeb klienta i jest dostarczany wraz z jednostką monitorującą, która informuje operatora o poziomie smaru i wydajności systemu smarowania.

System Twin jest wyposażony w oprogramowanie diagnostyczne umożliwiające konfigurację w zależności od potrzeb klienta i dostarczające ważnych informacji o zużyciu smaru. Do napełniania smaru system Twin jest wyposażony w złącze wraz z filtrem uniemożliwiającym przedostawanie się do zbiornika na smar brudu i wody. System Twin od ponad piętnastu lat jest opcją dla największych producentów maszyn i urządzeń.

BreakAlube, automatyczne smarowanie dla hydraulicznych młotów rozbiórkowych

brakalubeSystem BreakAlube został opracowany przez firmę Groeneveld do konserwacji młotów rozbiórkowych. Podczas pracy system BreakAlube zapewnia, że młot jest zasilany nieustannie odpowiednią ilością smaru. Smar się nie marnuje, dzięki zaawansowanym ustawieniom zegara. System BrealAlube jest wyposażony w oprogramowanie diagnostyczne umożliwiające konfigurację pompy w zależności od potrzeb klienta i dostarczające ważnych informacji o zużyciu smaru.

Do napełniania smaru system BreakAlube jest wyposażony w złącze wraz z filtrem uniemożliwiającym przedostawanie się do zbiornika na smar brudu i wody.

Oilmaster, zawsze prawidłowy rodzaj oleju na zawsze prawidłowym poziomie

oilmasterSystem Oilmaster zapewnia ciągły i poprawny poziom oleju dla urządzeń ruchomych lub stacjonarnych. System Oilmaster dostarcza niezawodne informacje o zużyciu oleju w urządzeniu, umożliwiając lepsze planowanie procedur konserwacji oraz optymalizację procesów dostarczania oleju.

Oprócz tego system Oilmaster jest wyposażony w bazę danych, w której przechowywane są dane dotyczące zużycia oleju.

Greensight, więcej bezpieczeństwa, mniej awarii

greensightGreensight to koncepcja Aktywnego bezpieczeństwa firmy Groeneveled umożliwiająca wykrywanie i sygnalizację w obrębie pojazdu dzięki kombinacji czujników ultradźwiękowych, kamer i kolorowego monitora.

System Greensight posiada modularną budowę i jest budowany, a także konfigurowany według specyfikacji klienta.

Copyright © BH Ruda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Polityka plików "cookies"