Inżynier sprzedaży maszyn do przeróbki drewna i HDD

Inżynier sprzedaży maszyn do przeróbki drewna i HDD – Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice, Polkowice lub Banino koło Gdańska

Zadania:

Osoba ta będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz aktywny marketing i sprzedaż maszyn i urządzeń w wyznaczonym regionie.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie minimum 3-letnie na podobnym stanowisku pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • kreatywność i samodzielność w pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikacyjne i organizacyjne,
  • zorientowanie na rezultaty i wyniki biznesowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwości samorealizacji na samodzielnym stanowisku,
  • bony świąteczne,
  • wczasy pod gruszą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy przycisk: