Inżynier sprzedaży silników gazowych i agregatów kogeneracyjnych

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów i zamówień w zakresie agregatów kogeneracyjnych na terenie całej Polski,
  • obsługa klientów, nadzór nad realizacją zamówień,
  • prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie oferowanych wyrobów,
  • promowanie wizerunku firmy oraz oferowanych produktów zgodnie z przyjętą strategią firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Absolwenci lub studenci V roku Politechniki- wydziału Energetyki, Elektrotechniki, Elektroniki lub pokrewnych),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • kreatywność i samodzielność w pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów,
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • udział w szkoleniach w kraju i za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy przycisk.