22 Cze 2020
, Opublikowano w CDE

Urządzenia CDE w kopalni dolomitu

tn 2012 08 29 376

Kopalnia Budy jest referencyjną kopalnią dla firmy CDE, posiadającą w pełni zautomatyzowaną linię do płukania kruszyw produkcji tej irlandzkiej firmy. Budowa linii pozwoliła na wypłukanie i odzyskanie kruszyw z gromadzonego od dziesięcioleci nadkładu i wstępnego odsiewu materiału nadawy, lepsze wykorzystanie złoża oraz poprawę jakości produkowanych kruszyw.

CDE Logo CMYKPrzedstawiamy Państwu maszyny CDE, które zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach Bauma w Monachium (8-14.04.2019r)

Zerdecznie zapraszamy na stoisko CDE: FN 1022/1

MAPA TARGÓW

evo3Klasyka CDE w nowej odsłonie

Jeszcze więcej produkcji, jeszcze większa precyzja, jeszcze lepiej wypłukany i odwodniony piasek

Ponad 1000 zakładów płuczących na całym świecie. Niekwestionowany lider w Polsce, niekwestionowany lider na świecie.

 

Szczegóły wkrótce…

aggmax81-1Seria urządzeń AGGMAX to „skrojone na miarę” urządzenia w pełni dostosowane pod konkretną aplikację klienta. Solidna konstrukcja, przemyślane rozwiązania i materiały najwyższej jakości gwarantują naszym klientom perfekcyjnie wyczyszczony produkt.

Nasza przewoźna 2 wałowa płuczka mieczowa AGGMAX jest od teraz jeszcze bardziej mobilna!

CDE z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek przesiewaczy PRO GRADE 2 generacji z opatentowaną budową przesiewacza!

prograde2cdePrzesiewacze CDE Pro Grade na mokro, jak i na sucho charakteryzują się mocniejszą,  a zarazem lżejszą konstrukcją, co pozwala na redukcję zużycia energii elektrycznej i przyczynia się do bardziej efektywnego wykorzystania naszych przesiewaczy.

8e3da368c3aea3d2f7be198105cf39acBiuro Handlowe Ruda wraz z firmami Siebtechnik, Budkrusz, Nord, Vicotel, Labor oraz Kopalnią Piasku Kotlarnia S.A. serdecznie zaprasza na prezentację maszyn i urządzeń pracujących w kopalni piasku Kotlarnia.

Prezentacja odbędzie się w dniach 2 i 3 października 2014 roku na terenie kopalni piasku Kotlarnia. W dniu 2 października, w godzinach 10:00 do 16:00 zapraszamy na smaczne dania z grilla serwowane z widokiem na pracujący zakład przeróbczy.

 

stuttgart4W okolicach Stuttgartu firm CDE uruchomiła projekt CANDY. Semimobilny zakład do recyklingu ziemi i gruzu budowlanego. Recykling od wielu lat jest istotnym sektorem rynku budowlanego u naszych zachodnich sąsiadów. Polska w tej dziedzinie jest jeszcze w przedszkolu ale wymogi Unii Europejskiej i w ślad za tym dofinansowania powoli zmieniają sposób myślenia i otwierają nowe możliwości zarobkowe dla wizjonerów i odważnych przedsiębiorców.

Zakład płukania i przesiewania piasku w akcji - zapraszamy na film!

 Obsada:

- Płuczka mieczowa Aggmax 83 firmy CDE
- 2 x Hydrocyklon EvoWash 151 firmy CDE
- Kruszarka stożkowa Metso GP100

 

chyzbet-3Niniejszym pragniemy poinformować o uruchomieniu pierwszego hydrocyklonu firmy CDE na terenie Słowacji. Biuro Handlowe Ruda od 1 stycznia 2014 dostało autoryzację do sprzedaży produktów firmy CDE na terenie Republiki Czeskiej i Słowackiej. Już pierwsza wizyta w słowackiej żwirowni zakończyła się otrzymaniem zamówienia na hydrocyklon CDE.

kotlarnia-5Z przyjemnością pragniemy poinformować o uruchomieniu zakładu przeróbczego o wydajności 300t/h w południowej Polsce. Materiałem nadawy jest żwir wydobywany na sucho o punkcie piaskowym na poziomie 90%. Żwiry posiadają w nadawie do 10% zaglinienia i niewielką ilość zanieczyszczeń organicznych.

conexpo2014CDE Global, największy producent urządzeń do płukania kruszyw na świecie z radością pragnie poinformować, że na tegorocznych targach ConExpo 2014 w Las Vegas odbędzie się premiera najnowszego modelu do płukania i separacji kruszyw CDE M4500.

Model M4500 to przenośny zakład do przesiewania na mokro o maksymalnej wydajności 450t/h. Semi – mobilna instalacja na wspólnej konstrukcji pomieści kosz zasypowy, przenośnik zasilający, wydajny przesiewacz na mokro, hydrocyklon do płukania piasku oraz przenośniki boczne pryzmujące.

 

cde wirowkaCoraz więcej zakładów przeróbczych w naszym kraju stara się przyciągnąć do siebie klientów poprzez dostarczanie im lepszego produktu. Gdy obniżanie cen nie przynosi efektu, a sprzedaż nadal kształtuje się poniżej oczekiwań, dobrym wyjściem jest uszlachetnienie kruszyw poprzez ich wyczyszczenie i wypłukanie.

Często jednak kopalnie mają problemy w postaci braku wody oraz niemożności składowania „zużytej” wody po procesie płukania, która to zawiera w sobie pyły, iły oraz organikę.

Kontakt Dział Serwisu (zakupu części):

 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Katowice

+48 32 25 12 553

 Koordynator serwisu

Katarzyna Szczembara
+48 603 848 133

 Kierownik serwisu

Zbigniew Dziubdziela  
+48 693 129 878

Polkowice
+48 76 84 54 991

Koordynator serwisu
Marta Jędrak-Kamińska
+48 76 84 54 991

 

 

 

 

 

 

  

 

 Kontakt Dział Handlowy (maszyny):     

 Rafał Chulist

 +48 693 830 155

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Dominik Widerski

 +48 603 882 792

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Copyright © BH Ruda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Polityka plików "cookies"