Wydrukuj tę stronę

Serwis sprężarek Tamrotor, Gardner Denver oraz osuszaczy firmy Hankison

gardner-denver-6Biuro Handlowe już w latach 90tych poprzez firmę Tamrock, której byliśmy dystrybutorem nawiązało współpracę z fińskim producentem sprężarek śrubowych Tamrotor.

Ilość sprzedanych przez nas sprężarek liczona jest w setkach urządzeń a naszymi odbiorcami, którzy zaufali naszej wiedzy i do dnia dzisiejszego korzystają z naszych usług serwisowych są firmy które zakupiły sprężarkę śrubową Tamrotor jako wyposażenie warsztatu po duże firmy jak Mokate S.A., Dr Irena Eris czy KGHM Polska Miedź S.A.

 

gardner-denver-7

 

W międzyczasie firma Tamrotor została wykupiona przez potentata w branży sprężarkowej, firmę Gardner Denver.

 
 

Sprężarki śrubowe Gardner Denver oferowane są w różnych wielkościach w podziale na:

 

 

 

gardner-denver-1- Sprężarki bezolejowe z bezpośrednim wtryskiem wody serii EnviroAir zalecane dla branży związanej z produkcją żywności i lekarstw, gdzie niezwykle istotnym jest by nawet najmniejsza ilość oleju nie przedostała się do produktu.

 

- Sprężarki śrubowe serii VS, o zmiennej wydajności dla zakładów przemysłowych, gdzie ilość zapotrzebowania na sprężone powietrze jest parametrem zmiennym i gdzie istnieje potrzeba regulacji ilości sprężonego powietrza umożliwiająca tym samym redukcję zużycia energii.

 

- Sprężarki śrubowe ESM, o stałej wydajności „constant pressure” dla użytkowników wymagających od sprężarki stałego ciśnienia sprężonego powietrza w pełnym cyklu pracy.

 gardner-denver-2

 

 

Wraz z urządzeniami Gardner Denver dostarczamy osuszacze firm SPX Hankison- producenta urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza takich jak osuszacze, filtry powietrza, spusty kondensatu, cyklonowe oddzielacze wody oraz oddzielacze kondensatu.

 gardner-denver-12

 

 

 

 

HANKISON to światowej renomy firma produkująca najwyższej jakości urządzenia do uzdatniania powietrza. Już przez ponad pól wieku HANKISON dostarcza swoim klientom na całym świecie najnowsze technologie osiągając wspaniałe rezultaty. Celem firmy HANKISON jest zaoferowanie najlepszych rozwiązań dla rozwijającego się rynku oraz produkcja urządzeń które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów pod względem jakości oraz oszczędności energii.

 

gardner-denver-11Firma HANKISON ma w swojej ofercie pełną gamę osuszaczy:

-osuszacze powietrza z ciśnieniowym punktem rosy od +3oC do -70oC,

- filtry powietrza od wstępnych do sterylnych,

- urządzenia oczyszczające kondensat z oleju,

- spusty kondensatu

- zbiorniki ciśnieniowe wyrównawcze.

 

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają unijny certyfikat CE oraz dokumentacje techniczno-ruchową i dozorową.

 

gardner-denver-8

 

Dysponujemy profesjonalnym serwisem, który serwisuje sprężarki Gardner Denver, (Tamrotor) oraz osuszacze Hankison od blisko 20 lat, ciesząc się zaufaniem klientów.

 

Nasze doświadczenie umożliwia nam niejednokrotnie naprawę urządzenia przez telefon a mobilny serwis reaguje natychmiast na awarię użytkownika.

gardner-denver-5

 

 

Wiemy o tym, że przestój urządzenia z powodu awarii powoduje niemierzalne straty w produkcji i robimy wszystko by pomóc użytkownikowi w jak najszybszym czasie.

 

Oferujemy pełną umowę serwisową zapewniającą nie tylko przeglądy serwisowe i usuwanie awarii ale przede wszystkim przeglądy i naprawy prewencyjne gwarantujące brak awarii i pełną dyspozycyjność urządzeń.

 

 

Szybki i sprawny serwis to gwarancja dyspozycyjności urządzeń!

Zapraszamy do współpracy! Serwis nr 1!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.