tn IMG 20180223 124704Pragniemy poinformować iż udało nam się dostarczyć pierwszego – w tym roku - Czerwonego Nosorożca firmie specjalizującej się w układaniu kostki brukowej. Sztandarowy model 5000 Red Rhino wraz z opcjonalnym podawaczem wibracyjnym dotarł w całości i rozpoczął nowe życie u naszego kontrahenta z województwa mazowieckiego.

redrhino-7000-electric1Po premierze kruszarki Red Rhino 7000+ z nowym podawaczem wibracyjnym przyszła kolej na następną nowość – 10 tonowa semi-mobilna kruszarka z przedłużonym taśmociągiem odbierającym zasilana elektrycznie!

rrsoldUbiegły 2014 rok okazał się najlepszym okresem dla Biura Handlowego Ruda pod względem ilości sprzedanych zarówno nowych, jak i podemonstracyjnych maszyn z angielskiej fabryki Red Rhino.

Tym samym potwierdziliśmy naszą przewagę, a także zwiększyliśmy udział mobilnych urządzeń na rodzimym rynku minikruszarek.

redrhino-3200Nowy model przesiewacza Red Rhino jest jednym z najmniejszych mobilnych przesiewaczy dostępnych na rynku.

Stanowi uzupełnienie oferty mobilnych maszyn produkowanych przez Red Rhino zarówno dla dotychczasowych użytkowników mini-kruszarek, jak i nowych klientów szukających małych i wydajnych przesiewaczy.

rr7000cz-5Z przyjemnością pragniemy poinformować o dostawie kolejnej mini kruszarki Red Rhino 7000. Tym razem dostawa została zrealizowana w okolice czeskiej Pragi. Jak widać na zdjęciach, zgodnie z życzeniem Użytkownika, kruszarka została dostarczona w ciemnozielonych barwach klienta, stylizowanych na kolor wojskowy.

Wszystkie maszyny i urządzenia łącznie z betoniarnią klient posiada w tych barwach ze względu na, jak sam mówi, przyzwyczajenie, jako że był oficerem w Czeskiej Armii.

13 Cze 2013
, Opublikowano w Red Rhino

Recyklační minidrtiče Red Rhino

Red-Rhino-7000-bhruda-cz

Biuro Handlowe Ruda z 2013 autorizovaným distributorem Red Rhino drtiče v České republice a na Slovensku. Navštivte naše webové stránky: www.recyklacni-minidrtice.cz

Biuro Handlowe Ruda z 2013 autorizovaným distribútorom Red Rhino drviče v Českej republike a na Slovenskom. Navštívte naše webové stránky: www.recyklacni-minidrtice.cz

Biuro Handlowe Ruda od 2013 roku autoryzowanym dystrybutorem kruszarek Red Rhino na terenie Czech i Słowacji.

red-rhino-7000-kruszarka-szczekowa-1

Kruszarki szczękowe Red Rhino ze względu na swe niewielkie gabaryty oraz przystępną cenę mogą okazać się doskonałą alternatywą dla drogiego i nie ekonomicznego wynajmu dużych kruszarek w przypadku małej ilości gruzu do skruszenia. Na rynku jest zaledwie kilka firm zajmujących się wynajmem kruszrek i w większości przypadków są to kruszarki o masie 30 a nawet 40 ton.

red-rhino-7000-11

Ta 10-tonowa mobilna kruszarka o dużej gardzieli wlotowej i wydajności wyposażona w opcjonalny separator magnetyczny może być świetną alternatywną dla wielkogabarytowych i drogich w transporcie kruszarek. Przetwarzanie dużych ilości, nawet zbrojonego betonu to zadania, w których seria 7000 sprawdza się bardzo dobrze. Do tego możliwość łatwego i ekonomicznego transportu sprawia, że maszyna ta jest coraz bardziej popularna wśród klientów na naszym rynku.

Red-Rhino-4000-6Red Rhino seria 4000 to najmniejsze mobilne kruszarki na rynku! Świetne rozwiązanie zarówno dla firm które świadczą usługi (niekosztowny transport – opłacalność kruszenia nawet małych ilości) jak i właścicieli firm brukarskich, gdzie ilość surowca do przetworzenia powstaje stopniowo, dzięki czemu kruszenie odbywa się z niewielką wydajnością ale w sposób ciągły, co przekłada się na wysoką efektywność i ergonomię pracy.

Szerokość kruszarki 775mm umożliwia wjechanie kruszarką do wnętrza budynków i kruszenia odpadów budowlanych bez konieczności wynoszenia ich na zewnątrz.

Red-Rhino-5000-1-1Angielska kruszarka Red Rhino 5000 jest najczęściej spotkanym modelem z rodziny mini kruszarek na polskim rynku. Dzięki niewielkim gabarytom i dużym możliwością przekonała już do siebie nie jedną firmę brukarską oraz wyburzeniową. Recykling gruzu budowlanego tą kruszarką to doskonałe rozwiązanie na pozyskiwanie taniego produktu z bezużytecznego odpadu betonowego czy porozbiórkowego, gdzie z sukcesem taki wyrób może być wykorzystany w podbudowach dróg czy chodników.

Kontakt Dział Handlowy:

 

Dominik  Widerski

+48 603 882 792

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Copyright © BH Ruda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Polityka plików "cookies"